пʼятниця, 13 жовтня 2017 р.

Наприкінці грудня у виставкових залах НСХУ відкриється Всеукраїнська різдвяна художня виставка.

Надіслано всім обласним та
​ ​
міським організаціям НСХ України

​  ​
Наприкінці грудня у виставкових залах НСХУ відкриється Всеукраїнська різдвяна художня виставка. На виставці експонуватимуться твори усіх видів образотворчого (живопис, графіка, скульптура) та декоративно-прикладного мистецтва.

​  ​
Оскільки виставка тематична, перевага віддаватиметься роботам, присвяченим зимовим святам: Новому року та Різдву Христовому. Особливістю Різдвяної виставки має стати загальне позитивне, оптимістичне спрямування творів.

​  ​
Відбір творів здійснюється у три способи:
​  ​
на засіданні Виставко
​​
вого комітету, яке відбудеться у Центральному будинку художника (м. Київ, вул. Січових стрільців (Артема), 1-5)   12 грудня 2017 року (з 11-00 до 15-00)
або
​  ​
по фотографіям творів, які надсилаються на поштову адресу Дирекції виставок НСХУ: 03054, м. Київ, вул. Січових стрільців (Артема), 1-5 не пізніше 28 листопада 2017 року
Вимоги до фотографій творів – розмір 21×15 см (формат А5), віддруковані на глянцевому папері (фотографії, віддруковані на принтері, плотері тощо не розлядатимуться). На звороті кожної фотокартки має бути написана детальна інформація про твір. Надсилайте не більше 3 (трьох) фотографій.
або
​  ​
по зображенням творів, які відправляються на електронну адресу Дирекції виставок НСХУ ( dv56@i.ua ) не пізніше 28 листопада 2017 року

До електронного листа має бути прикріплений текстовий файл з інформацією про надані твори. Назва файлів повинна співпадати зі списком робіт. Нумерація в списку повинна співпадати з назвою файлів із зображенням творів. Файли поганої якості, зняті на мобільні телефони, планшети – не розглядатимуться. Надсилайте не більше 3 (трьох) зображень.

​  ​
Для представлення художніх творів на розсуд Виставкому, необхідно надати наступні дані: назва виставки; прізвище, ім'я, по-батькові (повністю, без скорочень); рік народження, місто проживання; номер мобільного телефону, адреса електронної пошти; назва роботи, рік створення роботи, матеріал, техніка, розміри роботи у сантиметрах (висота × ширина × довжина). Для запобігання помилок інформацію необхідно надавати українською мовою.

​  ​
Про результати відбору за фотографіями та електронними зображеннями учасники виставки можуть дізнатися після 1 грудня 2017 року за телефоном (044) 272-05-35.

​  ​
Твори, які були відібрані Виставкомом для експонування на виставці, мають бути доставлені до Дирекції виставок НСХУ не пізніше 15 грудня 2017 року.

​  ​
Внесок для репродукування авторського твору у каталозі – 200 грн.

​  ​
Банківські реквізити ДВ СХУ:   
​  ​
код ЄДРПОУ 02915063
​  ​
р/р 26008426322200
​  ​
в АТ «УкрСиббанк» м. Києва
​  ​
МФО 351005

​  ​
Телефон для довідок:    (044) 272-05-35